Malatya Oto Beyin Tamiri, Malatya ABS Beyin Tamiri, Malatya Motor Beyni ECU Tamiri, Malatya BSi Beyin Tamiri, Malatya Beyin Tamiri

2020-03-16 12:54:40

Teknolojinin gelişmesiyle son yıllarda üretilen araçlar elektronik kontrol üniteleri ile kontrol edilmektedirler. Çeşitli sebeplerden dolayı bu ünitelerde muhtelif arızalar oluşmaktadır. Bu beyinler çok hassas olduklarından tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından tamir edilmelidir. Profesyonel test ekipmanlarımızla öncelikle aracınızın kontrol ünitesindeki arızaları tespit edip daha sonra programlama cihazlarımızla ünitede oluşan tüm arızaları deneyimli personelimiz tarafından düzeltip Malatya Oto Elektrik olarak garantili bir şekilde orijinal haline getiriyoruz.

Motor Beyin Tamiri (ECU)

ECU (Engine Control Unit) Motor Kontrol Ünitesi beyin görevine sahiptir. Birçok motor parçasının çalışmasını denetleyen bu beyin, herhangi bir sorun olduğunda motor arıza işareti verir. Oto beyni sorunlu ise, motor normal bir şekilde çalışmayı bırakır ve kalkışlarda, beklemede ve vites geçişlerinde sorun yaşamaya başlar. Oto beyin (ECU) sorunları farklı şekillerde de karşınıza çıkabilir. Fakat endişelenmeyin. Malatya Oto Elektrik olarak Malatya’da sizlere en kaliteli bir şekilde oto beyin tamir hizmetini garantili bir şekilde sunmaktadır.

Oto Beyin tamiri ve Oto Beyin Problemleri

·         Yavaş Ya Da Çok Sert Kalkış, Veya Hiç Kalkmama.

·         Motorun Aniden Durması.

·         Yakıt Tasarrufunun Gerçekleşmemesi.

·         Güç Kaybı.

·         Enjektörlerdeki Düşük Voltaj.

·         Ateşleme Boninine Sinyalin İletilememesi.

·         Araba Bilgisayarı İle İletişimin Kopması.

·         Kötü Vites Geçişler.

·         Parkta Ya Da Boşta Çalışırken Motorda Titreme.

·         Motor Kontrol Işığının Sürekli Yanması.

Resmi bakım firmalarında çok fazla para harcamak yerine, Malatya Oto Elektrik’e gelin ve profesyonel hizmetimiz ile tanışın. Sizi hem yüksek ücret ödemekten kurtaralım hem de orijinal parçaları kullanarak oto beyin tamiri işlemini en iyi bir şekilde garantili olarak gerçekleştirelim.

ABS Beyin Tamiri

ABS, kullanıldığı taşıtın kararlılığını, manevra ve durma yeteneğini artırabilen bir fren sistemidir.
Dört-tekerlek ABS, tekerlek kilitlenmesini önleyerek, sürücülere acil frenleme durumlarında kararlılık ve yön kontrolü sağlamaktadır.İlk kez 1936 yılında Almanya’da geliştirilen ve patenti alınan ABS, Almanca “antiblockiersystem.” teriminden kısaltılmıştır ve İngilizcesi de benzer anlamdaki Anti-lock Brake System dir. ABS, her tekerleğin yakınında dönme hızını algılayarak tekerleklerin çekiş kaybettiği ve kilitlenmek üzere olduğunu algılayan sensörlere sahiptir. Arızalı abs beyinleri uygun ekipman ile tamir edildiğinde problemsiz çalısmaktadır.

Araçlarınızın abs beyni tamirini ve bakımını garantili olarak Malatya Oto Elektrik firmamız aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

BSİ Beyin Tamiri

Servisimizde BSi Arıza tespiti ve tamiri yapılır. Yedek parçaları bulunmaktadır. Malatya Oto Elektrik firmamız güvencesiyle garantili bir şekilde yapılmaktadır.